Wynajem samochodów to rynek, który z roku na rok w Polsce rośnie i wzbudza także coraz większe zainteresowanie. Obecnie funkcjonuje również wiele firm, które wynajmują auta. Szczególnie jeśli chodzi o duże miasta tam, dzieje się w tym względzie najwięcej i spotkać możemy najwięcej interesujących ofert. Między innymi w grę wchodzi Kraków, gdzie nie brakuje firm oferujących auta na wynajem.

Wśród licznych propozycji wskazać możemy te firmy, które poza samochodami osobowymi mają również dostępne busy na wynajem. Jedną z nich jest 4transfer.pl. Dostępną ofertę sprawdzisz, klikając tutaj.

Busy na wynajem – oferta z kierowcą czy bez?

Chcąc wynająć busa, należy zdecydować czy wybieramy ofertę wynajmu samochodu z kierowcą, czy chcemy zdecydować się na wynajem busa bez kierowcy. Obecnie dostępne są tak naprawdę obie możliwości. Jeśli jednak ktoś chce się zdecydować na wynajem busa bez kierowcy, musi pamiętać, że osoba, która będzie prowadziła wynajmowane auto, musi posiadać do tego odpowiednie uprawnienia. Busy powyżej 9 osób są samochodami o masie całkowitej powyżej 3,5 tony, co wymaga posiadania stosownej kategorii prawa jazdy. Do tego dochodzi również istotna kwestia związana z tym, że wynajem busa wiąże się z transportem osób, a do tego również konieczne są uprawnienia.

Na wynajem busa bez kierowcy można się zdecydować w momencie, gdy ma się gwarancje, że będzie dostępna osoba, która będzie mogła taki samochód poprowadzić. W innym przypadku taki wynajem nie będzie wskazany i lepszą opcją będzie jednak wynajem busa z usługą kierowcy.