Land Rover jest brytyjską marką samochodów, jaka istnieje na rynku od 1948 roku. Kilkadziesiąt lat później Land Rover stał się niezależną marką, która szybko zyskała uznanie na rynku. Czym cechują się te auta? Co daje katalog online?

Land Rover

Series I był pierwszym modelem, który został wyeksportowany aż do 70 państwa. Początkowo wskazywano, że znajdzie zastosowania w rolnictwie i przemyśle lekkim, jednak chętnie korzystało z niego też wojsko. Nieco później pojawiła się druga generacja samochodu, a jeszcze później – trzecia. Land Rover stał się częścią Leyland Motors, a w 1970 powstał pierwszy Range Rover. Był bardzo dobrze wyposażony i pozwalał rozpędzić się do 160 km/h. Okazuje się, że aktualnie najbardziej znane są modele Discovery i Freelander. 

Katalog online

Katalog online ma wiele zalet. Dzięki niemu możemy bez wychodzenia z domu poszukać takiego pojazdu, jaki nas interesuje. Jeśli chodzi o markę Land Rover, tutaj mamy spore pole manewru. Nowoczesne pojazdy są komfortowe i dają wygodę każdego dnia. Nie bez powodu cieszą się tak dużym uznaniem na rynku. Unikalny katalog online (zobacz więcej) w jednym miejscu pokazuje najlepsze markowe modele wraz z opisem. Ponadto, grafika odzwierciedla rzeczywistość, co jest kolejnym plusem.