Gąbka polerska na rzep pozwoli przywrócić samochodowi dawny blask i odświeżenie. Korekta z użyciem tego produktu nie bez powodu cieszy się tak dużym uznaniem na rynku. Jakie zalety ma gąbką polerska? Co daje korzystanie z tego wyrobu? Jakie efekty uzyskamy?

gąbka polerskaPad polerski

Korekta lakieru z użyciem gąbki polerskiej to bardzo dobra metoda na przywrócenie salonowego blasku w każdym aucie. Szeroki wybór na rynku sprawia, że każdy kierowca znajdzie idealny pad polerski dostosowany do swoich oczekiwań. Okazuje się, że zadaniem gąbki polerskiej wraz z pastą jest mechaniczne starcie warstwy powłoki lakieru, na której znajdują się defekty i rysy. Nie zapominajmy o tym, że im twardszy pad polerski, tym większa jest moc ścierna. Nieco inaczej działa futro polerskie, które w każdym wypadku ma dużą siłę cięcia. Agresywna tarcza może wpłynąć na dalszą pracę przy aucie.

Gąbka polerska na rzep

Sporym zainteresowaniem cieszą się gąbki polerskie z pianki poliuretanowej, które są powszechnie wykorzystywane przez kierowców. Pady wyróżniają się odmienną trwałością, twardością, średnicą, przepustowością powietrza, czy też kształtem. Rodzaj wykorzystanej podczas produkcji pianki ma wpływ na wytrzymałość gąbki.
Zaletą tradycyjnej gąbki na rzep jest zróżnicowana twardość. Zakupu dokonamy z łatwością w internetowym sklepie takim jak Shiningcar, gdzie gąbka polerska to tylko jeden z oferowanych produktów do auto detailingu, które pozwalających zadbać o auto.

Gąbka polerska to nowoczesny produkt, jaki pozwala pozbyć się zarysowań z lakieru samochodowego. Zadbany pojazd da nam wiele przyjemności.