To już najwyższy czas, aby wymienić opony w swoim samochodzie na zimowe bądź całoroczne! Nie pozwól, aby to zima zastała Cię pierwsza. Przygotuj się na nią jak najszybciej! Sprawdź poniższy artykuł i dowiedz się, dlaczego warto postawić na opony całoroczne. 

Co zyskasz, kupując opony całoroczne? 

kleber quadraxer 2

Corocznie w okresie zimowym rusza dyskusja na temat tego, czy warto postawić na opony całoroczne. Zastanawiasz się, dlaczego tak wiele osób decyduje się na to rozwiązanie? Wpływ na to mają na przykład wahania pogody w Polsce, którą niestety jest bardzo trudno przewidzieć. Co więcej, rok do roku pierwszy śnieg może spać w całkowicie innym momencie.

Niestety jest to ogromny problem dla kierowców, którzy zwlekają z wymianą swoich opon na zimowe bądź całoroczne. Powinniśmy to zrobić już w momencie, kiedy średnie temperatury sięgają około 7 stopni Celsjusza. Dzięki temu, że zdecydujemy się na założenie opon całorocznych – zyskujemy ogromną wygodę. Nie musimy już co najmniej dwa razy w roku pojawiać się w firmie zajmującej się wulkanizacją, która wymieniałaby nam opony na letnie bądź zimowe. Będzie to więc idealne rozwiązanie dla osób, które wielokrotnie spóźniały się już ze zmianą.

Kleber quadraxer 2

To jeden z najpopularniejszych modeli opon całorocznych w klasie średniej. Wyróżnia się zdecydowanie atrakcyjną ceną, a jednocześnie spełnia swoje zadanie w pełni, znacząco skraca cza hamowania i ruszania na śniegu. Mimo ciężkich warunków na drodze zapewni nam zdecydowanie większy komfort podczas jazdy.