Nieczęsto spotyka się markę, która stworzyła dla siebie kategorię. To tak jak z nowym producentem samochodów, który tworzy swój własny typ samochodu. Wosk soft 99  jest jedną z takich marek. Ten wosk jest wyjątkowy w tym sensie, że robi o wiele więcej niż tylko zapewnia szybki połysk. Jego inne cechy to łatwe czyszczenie, doskonałe wykończenie i długotrwała ochrona przed rdzą. W skrócie to wszystko, czego potrzebujesz w jednej butelce! Możesz zastanawiać się, jak dobrze to działa na twój samochód; cóż, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Czym jest Wosk soft 99?

Wosk soft 99 to jedna z najbardziej zaufanych marek, jeśli chodzi o woskowanie samochodów. Istnieje już od dłuższego czasu i nie bez powodu cieszy się dużą popularnością. Jest to wosk, który zapewnia nieskończoną ilość korzyści dla lakieru Twojego samochodu. Wosk może być używany zarówno do woskowania, jak i polerowania. Został zaprojektowany z myślą o łatwym czyszczeniu, doskonałym wykończeniu i długotrwałej ochronie.

wosk soft 99

Jak używać samochodowego Wosku soft 99

wosk samochodowy 99 jest jednym z najlepszych produktów do woskowania samochodów dostępnych na rynku. Zapewnia długotrwałą ochronę, nadaje połysk salonowy i jest łatwy w utrzymaniu. Metody jego nakładania:

  • Metoda woskowania – Wyczyść dokładnie powierzchnię samochodu używając łagodnego roztworu detergentu. Nałóż cienką warstwę wosku i wypoleruj. 
  • Metoda polerowania – Umieść czystą szmatkę na tarczy polerskiej i delikatnie wypoleruj powierzchnię samochodu. Zamiast ściereczki możesz użyć preparatu do polerowania. Następnie spoleruj wosk miękką szmatką.