Potrzebujesz serwisu?

1498x316__Mazda_CX5___v2

Serwis Mazda Bytom – Mirai Motors
Chcesz, żeby twoje auto było dobrze utrzymane i służyło ci przez bardzo długi okres? Postaw na serwis Mazda Bytom. Powierzając nam samochód, zyskujesz pewność, że wszystko będzie perfekcyjnie naprawione, a ty będziesz się czuł prawdziwą radość z jazdy.

Najdoskonalsza klasa, konkurencyjne ceny

Dla nas istotny jest przede wszystkim kierowca. Chcemy, żeby był zadowolony. Dbamy o przejrzystą politykę cenową. Staramy się, żeby wszystko było jasne i klarowne. Zanim nasi mechanicy rozpoczną naprawę, powiadamiają o dokładnych kosztach.

Serwis Mazda Tarnowskie Góry to wiele zalet: bezproblemowa jazda, bezpieczna eksploatacja, niezawodność. Serwisowanie samochodu w autoryzowanym salonie znacznie ułatwia sprzedaż Mazdy. Potencjalny nabywca ma większe zaufanie do właścicieli, którzy oddają pojazd do punktu ASO.

Samochody japońskie to nasza pasja

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, a motoryzacja to dla nas pasja. Nasi mechanicy regularnie się szkolą i podnoszą kwalifikacje. Mamy bardzo dobre urządzenia i nowoczesne narzędzia. Dzięki temu szybko, oraz co istotniejsze, dokładnie diagnozujemy usterkę, a następnie ją usuwamy. Wszystkie podejmowane przez nas prace są odnotowywane internetowym rejestrze, a właściciel samochodu może mieć do nich wgląd w każdym momencie.

Świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. Dopasujemy termin do twojego grafiku. Odwiedź salon Mazda Bytom.

Zgłoszenie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Wybierz kategorię

Dodatkowe informacje