Poznajmy się

1498x317__Mazda_CX5___v2

Salon Mazda Bytom

salon

Salon Mazda Tarnowskie Góry to coś czego szukasz. Najnowocześniejsze technologie i bezawaryjność sprawiają, że kierowcy, którzy przynajmniej raz poprowadzą Mazdę nie będą chcieli wsiąść do żadnego innego auta. Samochody japońskie cechują się niezwykle dobrymi osiągami i niepowtarzalnym wyglądem. Połączenie nieprzeciętnych parametrów i oryginalnej sylwetki sprawia, że modele wyróżniają się na tle konkurencji i znacząco poprawiają bezpieczeństwo jazdy. Są oszczędne w eksploatacji. Wydajne silniki i najnowsze rozwiązania konstrukcyjne wpływają na dynamikę jazdy.

Dealer Mazda Bytom

2

Jako dealer Mazda Tarnowskie Góry świadczymy szeroki wachlarz usług: sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zajmujemy się również blacharstwem i lakiernictwem. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest budowanie trwałych relacji, dlatego dokładamy wszelkich starań, by obsługa była na najwyższym poziomie. Dopasowujemy model samochodu do indywidualnych preferencji. Nie lubimy ograniczeń, dlatego proponujemy atrakcyjne rozwiązania finansowe, które umożliwiają wyjechania z salonu wymarzonym samochodem. Oferujemy także możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat eksploatacji samochodu.

Serwis Mazda Bytom

3Serwis Mazda Tarnowskie Góry to przede wszystkim fachowa obsługa. Dobrej jakości sprzęt umożliwia precyzyjne i szybkie usunięcie usterki. Zanim przystąpimy do naprawy, wyceniamy usługę. Ważna jest dla nas przejrzystość i jasna polityka cenowa. Stale podnosimy jakość usług i szkolimy pracowników, żeby realizowane prace były jak najlepiej wykonane. Świadczymy usługi gwarancyjne, pogwarancyjne, a także przeglądy okresowe. Wszystkie podejmowane przez nas czynności są na bieżąco odnotowywane w elektronicznym rejestrze, do którego w dowolnym momencie można mieć dostęp.