Wypożyczalni samochodów z roku na rok przybywa. Szczególnie w dużych miastach oraz przy lotniskach, jest ogromne zainteresowanie taką usługą, gdyż brak samochodu może być naprawdę niesamowicie uciążliwy. Dzięki sprawnie działającym wypożyczalniom, które wykonują swoje usług 24/na dobę przez siedem dni w tygodniu – klienci w każdej chwili mogą „zaopatrzyć” się w samochód, który pomoże im w pracy lub ułatwi zwiedzania i podróże po Polsce.

  1. Wygodny model auta
    Wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko to miejsce, gdzie znajduje się wiele modeli i klas różnorodnych samochodów. Jedni klienci lepiej czują się w Peugeocie, inni w Fordzie, a jeszcze inni wolą jeździć Hondą lub Hyundaiem. Dlatego, wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko wychodząc im naprzeciw – oferuje wiele dobrych aut, z których naprawdę można wybrać model dostosowany do swoich potrzeb. Co ciekawe, w takiej wypożyczalni można znaleźć równie auto dostawcze oraz auto „z szoferem”, który zawiezie klienta w wybrane przez niego miejsce.
  2. Ceny
    Ostateczna cena wypożyczenia samochodu zależy przede wszystkim od wybranego modelu auta oraz czasu, na jaki ma on zostać wypożyczony. I tak np. wypożyczenie samochodu średniej klasy na jeden dzień to wydatek rzędy od około 60 do 120 zł. Warto również zwrócić uwagę, czy auto posiada ubezpieczenie oraz w jakim stanie technicznym jest oferowany model. Przezorny klient powinien porobić zdjęcia oraz zaznaczyć wszystkie jego uwagi dotyczące jakości samochodu w umowie.